Autor: unimarket.pl
 Strona główna   Aktualności   Zabytki i ciekawe miejsca   Historia Gręboszowa   O Patronie

Zespoły i koła
     zainteresowań

Oferta komercyjna

Gazeta
     Gręboszowska

Turniej PlayStation3

Data wpisu: 27.02.2015
W piątek, 27 lutego br., w ostatni dzień ferii zimowych Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprosiło miłośników futbolu na elektroniczne boisko, by rozegrać turniej piłkarski „FIFA 13”, grany na konsolach PlayStation 3. Do rywalizacji o miano najlepszego zawodnika gry wirtualnej stanęło 9 zawodników: Przemysław Dąbroś, Damian Koziara, Mikołaj Ciombor, Patryk Krupa, Paweł Starsiak, Majkel Miodowski, Bartłomiej Bigos, Łukasz Tyrcha i Mateusz Starsiak. W końcowej klasyfikacji 1 miejsce wywalczył Mikołaj Ciombor z Lubiczka, 2 miejsce zdobył Paweł Stasiak z Gręboszowa, 3 miejsce Przemysław Dąbroś, 4 miejsce Damian Koziara (obaj Wola Gręboszowska).
Najlepsi zawodnicy otrzymali puchar i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora.

Za nami II Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej

Data wpisu: 26.02.2015
II Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów, który był rozgrywany w dniu 22 lutego br. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Gręboszowie, wygrała drużyna LZS „Dunajec” Ujście Jezuickie, grająca w składzie: Mateusz Dąbroś, Mariusz Deszcz, Krzysztof Kosoń, Mariusz Misterka, Marek Obartuch, Łukasz Szarek, Wojciech Szarek, Damian Wdowiak. Kolejne miejsca wśród seniorów zajęły drużyny: LZS „Strażak” Karsy, LZS „Wisła” Borusowa i LZS „Wolania” Wola Żelichowska.

W kategorii junior młodszy (uczniowie szkoły podstawowej) zwyciężyła drużyna LZS Borusowa, która pokonała LZS Karsy 2:1
W kategorii junior starszy (uczniowie gimnazjum) zagrały dwie drużyny tj. LZS Karsy i LZS Ujście Jezuickie. Po ciekawym i emocjonującym meczu wygrała drużyna LZS Karsy 2:1.

W każdej kategorii wyłoniono najlepszego strzelca. Wśród najmłodszych zawodników najwięcej goli zdobył Woziwoda Łukasz z LZS Borusowa - 2 bramki. W kategorii junior starszy jednakową ilość goli zdobyło 3 zawodników: Czuj Jakub z LZS Ujście Jezuickie, Patryk Krupa oraz Dariusz Niejadlik obaj z LZS Karsy. Pomiędzy tymi piłkarzami przeprowadzono dogrywkę, która polegała na strzale do bramki z połowy boiska. Najlepszą skutecznością wykazał się Patryk Krupa i to on został królem strzelców.
Seniorzy strzelili łącznie aż 40 goli a najwięcej z nich bo 6 trafił Dawid Zieliński z LZS Ujście Jezuickie. W kategorii seniorów wyłoniono po raz pierwszy najlepszego bramkarza. Komisja składająca się z przedstawicieli zespołów oraz organizatorów tytuł ten przyznała bramkarzowi „Dunajca” Krzysztofowi Kosoń. Zarówno najlepsi strzelcy jak i bramkarz otrzymali nagrody. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, piłki, dyplomy. Nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Gręboszów. Wręczenia nagród dokonał Przewodniczący Rady Gminy Gręboszów Franciszek Dymon.
Nad właściwym przebiegiem meczów czuwał sędzia piłkarski Grzegorz Mosio. Prowadzenie zawodów, obsługę muzyczną oraz nagłośnienie zapewnił Wiesław Lizak, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Organizacją zawodów zajął się pracownik Urzędu Gminy Gręboszów Grzegorz Kilian.
Wszystkim zespołom dziękujemy za udział w zawodach, gratulujemy wyników oraz życzymy sukcesów w dalszej działalności sportowej. Kibicom dziękujemy za doping i obecność.

Turniej gier

Data wpisu: 23.02.2015

SENIORZY PRZY PINGPONGOWYM STOLE

Data wpisu: 23.02.2015
W sobotę, 21 lutego br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbył się kolejny turniej tenisa stołowego. Tym razem do rywalizacji o miano najlepszego pingpongisty w gminie Gręboszów przystąpiło 14 seniorów. Wśród tej kategorii wiekowej zwyciężył Stanisław Myśliński z Woli Żelichowskiej. Kolejne miejsca zajęli: Krystian Koziara (Wola Gręboszowska) – drugie miejsce, Mirosław Bakalarek (Wola Gręboszowska) – trzecie, Sławomir Moryl (Wola Żelichowska) – czwarte. Miejsca od piątego do dziewiątego zajęli kolejno: Mariusz Kramarski (Wola Gręboszowska), Przemysław Dąbroś (Wola Gręboszowska), Daniel Bigos (Karsy), Paweł Bigos (Karsy), Michał Zarzycki (Gręboszów).
Zwycięzcy otrzymali od organizatora nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego (rakietki do ping- ponga) i puchar.

II Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy

Data wpisu: 20.02.2015
Wójt Gminy Gręboszów, Urząd Gminy oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie serdecznie zapraszają na II Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Turniej odbędzie się 22 lutego 2015 roku od godz. 13.00 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Gręboszowie. Zawody zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach:
1) Juniorzy młodsi – uczniowie szkoły podstawowej.
2) Juniorzy starsi – uczniowie gimnazjum.
3) Seniorzy – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli.
Wszelkie informacje na temat zawodów oraz regulamin można uzyskać u organizatorów a także w klubach sportowych działających na terenie gminy.

webmaster · © gckgreboszow.pl · Kontakt